Hör gärna av dig

Är du intresserad av våra produkter, söker du jobb eller har någon fråga till oss? Du är alltid välkommen att höra av dig.

Dan Somlin
Dan SomlinVD
Tel: +46 (0) 70 577 08 97
Mail: dan.somlin@sph.se
Anki Andersson
Anki AnderssonEkonomi / Administration
Tel: +46 (0) 70 281 98 79
Mail: anki.andersson@sph.se
Johan Strömbäck
Johan StrömbäckTeknisk chef
Tel: +46 (0) 70 257 33 92
Mail: johan.stromback@sph.se
Esko Heino
Esko HeinoKonstruktör
Tel: +46 (0) 73 814 29 00
Mail: esko.heino@sph.se
Emil Blomberg
Emil BlombergProduktionsledare
Tel: +46 (0) 72 514 83 23
Mail: emil.blomberg@sph.se
Karin Johansson
Karin JohanssonKvalitets- & processansvarig härdteknik
Tel: +46 (0) 70 867 68 08
Mail: karin.johansson@sph.se
Niclas Heed
Niclas HeedLogistiker
Tel: +46 (0) 70 298 57 45
Mail: niclas.heed@sph.se
Ivar Johansson
Ivar JohanssonUtvecklingsingenjör
+46 (0) 70 215 83 23
Mail: ivar.johansson@sph.se
Mikael Eriksson
Mikael ErikssonAvdelningsansvarig Verktygstillverkning
+46 (0) 70 298 39 73
Mail: mikael.eriksson@sph.se